5-9 klasių mokinių sporto šventė

Birželio 22 d. mokykloje vyko 5-9 kl. mokinių sporto šventė, kurioje mokiniai ne tik aktyviai sportavo atlikdami įvairiausias sportines užduotis, bet ir gilino savo žinias apie šio krašto garsiausią sportininką Romą Ubartą, kuris 1992 m Barselonos olimpinėse žaidynėse tapo nugalėtoju disko metimo rungtyje.

Klasių komandos rungtyniavo tarpusavyje, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą. Visos sporto šventės metu vyravo komandinė vienybė, gera nuotaika, draugiška atmosfera. Šventėje išrinkta sportiškiausia 7 klasė !!! Krepšinio „Karaliaus” ir „Karalienės” titulai atiteko septintokams Dovydui ir Gabrielei.

Šventę organizavusi fizinio ugdymo mokytoja Lina Leikuvienė mokiniams linkėjo aktyvios ir saugios vasaros !