Rugsėjo 1-oji – šventė, kuri paliečia kiekvieną iš mūsų

Rugsėjis sugrąžino mus iš vasaros džiaugsmų, pakvietė į rudenį – dar žydintį, bet jau spalvotais lapais ir besidraikančiais  voratinkliais pasidabinusį. Vėlei į naują kelią – naujų darbų, atradimų, žaidimų, svajonių ir idėjų erdvę…

Rugsėjo 1-oji – šventė, kuri paliečia kiekvieną iš mūsų. Nuo pat ankstyvo ryto darželio kiemas buvo pilnas vaikiško juoko ir jaudulio, muzikos garsų bei mielo šurmulio. Šventiškai nusiteikę vaikučiai, tėveliai, darbuotojai rinkosi darželio kiemelyje, nešini gėlėmis bei spalvotais balionėliais. Šventės vedančioji – meninio ugdymo mokytoja Rasa Golubovskienė išradingai pasveikino vaikučius su naujais mokslo metais, įtraukė mažuosius į  džiaugsmingą dainų, žaidimų ir judesio šėlsmą. Šventė baigėsi smagia ir spalvota – muilo burbulų fiesta, kurią dovanojo mamytė Monika.

Sėkmės visiems naujais mokslo metais!

Parengė meninio ugdymo mokytoja Rasa Golubovskienė