2 klasės mokinių tyrinėjimai

Pasaulio pažinimo pamokose apie augalų gyvenimą, antrokai nusprendė artimiau susipažinti su mokyklos kieme, aplinkoje augančiais augalais. Pasitelkę į pagalbą programėlę PlantNet mokėsi augalą nufotografuoti ir sužinoti jo pavadinimą.

Sužinojo, kad kieme auga ne tik Magnolijos, bet ir Ligustras, Forzicija, Mahonija, Ožekšnis, Vengrinė alyva, Vinvytis, Sedula, Jazminas.

Kalbėdami apie sėklų keliones, vaisių skirtumus, sužinojo kaip vyksta sėklų platinimas, kaip augalai prisitaikę pagal dydį, formą, paviršių būti platinami.  Išsiruošę pėsčiųjų taku iki Vyžių, ieškojo, stebėjo, tyrinėjo augančių medžių, krūmų, žolių sėklas. Jas rinko, išdžiovino  ir per dailės ir technologijų pamoką kūrė mozaikas iš sėklų.

Pradinių klasių mokytoja Daina Endzelienė