Tolerancijos diena mokykloje

Lapkričio  16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena. Šią dieną mokykloje pamokos nevyko, o mokiniai rinkosi daugiau sužinoti, patirti ir švęsti.

Vyko įvairios veiklos- diskutavome, kalbėjome apie toleranciją, žiūrėjome video šia tema, kūrėme tolerancijos namus-šių metų simbolį, vaidinome miniatiūras, šokome draugystės šokius, bei linksminomės diskotekoje. Jaunosios  korespondentės viską fiksavo ir kūrė reportažą apie tolerancijos dieną mokykloje. Prasminga ir įdomi diena mokiniams dar kartą priminė koks svarbus yra kiekvienas mūsų kelyje sutiktas žmogus. Ir kaip gera kiekvienam būti savimi , kai aplinkiniai tai priima ir supranta. Tolerancija yra didžiulė vertybė, kurią visi kartu turime puoselėti, kad mūsų žemėje būtų gera gyventi.

Socialinė pedagogė Daina Magdušauskaitė