Mažiausieji  jau pasitiko Adventą su žibintais

Gruodžio 2 dienos vakarą  Advento rimtis ir tradicijos buvo prisimintos Juknaičių  pagrindinės mokyklos darželio salėje. Vaikus ir tėvelius čia pasitiko nuostabios „ Stebuklingo Kalėdų miesto“ dekoracijos, kurios puikiai tiko fotosesijai su vaikais po renginio.

Vakaro personažai Šeimininkė ir Žibintininkas  priminė  visiems susirinkusiems, kaip reikėtų susikaupti Advento metu, kokius nesunkius darbus nudirbti ir kuo vainiką puošti.  Pamokymus papildė, linksmai nuteikė  „Saulučių „ grupės vaikų  liaudies  žaidimai „Katinas ant pečiaus tupėjo“, „Žąselės“.  Drugelių grupės vaikai  kvietė pažaisti  net ir  tėvelius „Kiškelį nabagėlį“, dainavo apie linelių sėją.

Tikėjimo, vilties, džiaugsmo  žiburėliai  sužibo kiekvieno širdyje, kai vaikai   deklamavo eilėraščius ir dainavo apie jaukius  namus , žvakelę naktyje, žibintą.

Pripildyti gerumo jausmo, apšviesti žibintų šviesos, linkime visiems gražaus  Šv. Kalėdų laukimo!

Advento vakaro dekoracijas kūrė: priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Birutė Toleikienė, Regina Bukauskienė, Laima Guseva, Rima Bagdonienė, muzikos mokytoja Rasa Golubovskaja,  mokytojų padėjėjos Zita Sandarienė, Ingrida Petkelienė, Lina Gečaitė.

Advento vakaro vedėjos: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Meilė Žadeikienė, ikimokyklinio ugdymo   mokytojos padėjėja Ingrida Petkelienė.

Nuotraukų autoriai: Birutė Toleikienė, Rasa Golubovskienė.

Informavo mokytoja Meilė Žadeikeinė