Meninio skaitymo konkursas

Sausio 26 dieną mokykloje vyko tradicinis Meninio skaitymo konkursas. Jame šias metais dalyvavo 15 mokinių iš 1-8 klasių. Gražiomis eilėmis apie kalbą konkursą pradėjo lietuvių  mokytoja metodininkė Gailutė Stirbienė. Ji palinkėjo dalyviams sėkmės. Skaitovus vertino komisija: mokyklos direktorė V. Šimelionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Šukienė, anglų kalbos mokytojas D. Lomsargis ir mokinių tarybos atstovas 8 klasės mokinys D. Dargis.

Skaitovai pristatė lietuvių ir užsienio autorių eilėraščius ir prozos tekstus.  Šias metais konkurso dalyviai sužavėjo žiūrovus ir komisiją puikia išraiška, gražiais tekstais ir nuoširdumu.

1-4 klasių tarpe konkurso nugalėtoja tapo 3 klasės mokinė Gustė Gnifkovskaitė, kuri labai išraiškingai deklamavo itin ilgą K. Kubilinsko eiėraštį ,,Agė melagė“(mokinę paruošė mokytoja Rasa Urbonavičienė). 5-8 klasių tarpe nugalėtoja tapo 5 klasės mokinė Kristsna Vaškytė padeklamavusi D. Čepauskaitės eilėraštį ,,Auksinė skruzdėlė“ (mokinę paruošė mokytoja Gitana Pociutė). Kristina vasario 10 dieną dalyvaus rajono mokinių Meninio skaitymo konkurse.

Sveikiname nugalėtojas ir linkime sėkmės Kristinai kitame etape.

Lietuvių kalbos mokytoja Gitana Pociutė