Renginių planas

Kultūrinių, etnokultūrinių ir sporto renginių planas 2021 m.

Eil. Nr. Mėnuo, diena Renginio pavadinimas Atsakingas organizatorius
1.   Sausio 13 d. Pilietinė akcija „Atmintis gyva nes liudija“D.Montvydienė, J.Šukienė,
1-10 klasių mokiniai
2.   Sausio 20 d. Meninio skaitymo  konkursas. Lietuvių k. mokytojai.
3. Vasario 5 d. Varžybos “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” (1-2 kl., 3-4 kl.). A. Silius, 6 kl.
4.Vasario 10 d.Užgavėnių šventės „Žiema, žiema bėk iš kiemo!“ akcentai1-10 klasių mokiniai ir mokytojai, J.Šukienė
 5. Vasario 11 d. Dešimtokų šimtadienio paminėjimas J.Kiaupienė, 8 kl., A. Silius, 10 kl.
6. Vasario 12 d. Šv. Valentino dienos paminėjimo viktorina Mokinių taryba
7.   Vasario 12 d. Renginys, skirtas Vasario 16 -osios pamonėjimuiD.Montvydienė, J.Šukienė,
1-10 klasių mokiniai
 8. Vasario 27 d. Varžybos “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” (5-6 kl.) A. Silius, 8 kl.
9.   Kovo mėn. Sąmoningumo didinimo mėnuo ,,BE PATYČIŲ“1-10 kl., A. Barčienė, Mokinių taryba
10.  Kovo 10 d. Renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomy-
bės atkūrimo dienai paminėti
1-10 kl. mokiniai, klasių auklėtojai, Mokinių taryba, J.Šukienė
11.  Kovo 12 d. Šaškių turnyras (1-10 kl.) A. Silius, 8 kl.
12.   Kovo 19 d. Tarpklasinės mokinių krepšinio varžybos
(5-10 kl.)
A. Silius, 10 kl.
13.   Balandžio 1 d. Melagių dienos paminėjimas Mokinių taryba
 14. Balandžio 6 d. Stalo teniso turnyras
(1-10 kl.).
A. Silius, 6 kl.
 15. Balandžio 7 d. Meninio akcento „Rekordinis Velykų kiaušinis“ eksponavimas mokyklos erdvėje   1-10 kl. mokiniai, klasių auklėtojai, Auksarankių būrelis
  16. Balandžio 12 d. Smiginio varžybos (1-10 kl.). A. Silius, 5 kl.
17.   Balandžio 21 d. Akcija „Noriu gyventi švariau“1-10 kl. mokiniai, auklėtojai, J.Šukienė
18.  Balandžio 30 d. Popietė „Šauniausia mama“, skirta Motinos dienai paminėti 1-10 klasių auklėtojai,
J. Šukienė
19. Gegužės 5-6 d. Eurofito testai (3-4 kl., 5-10 kl.) A. Silius
20.Gegužės 7 d.Šeimos diena1-10 klasių mokiniai, klasių auklėtojai, J.Šukienė, Mokyklos taryba, Mokinių taryba
21.  Gegužės 14 d. Abėcėlės šventė (1 kl.) R.Urbonavičienė
 22. Gegužės 19 d. Kroso varžybos  (1-10 kl., ikimok. ir priešmok. gr.). A. Silius, 7 kl.
23.Gegužės 20 d. Mokinių chorų festivalis ,,Mes – Pamario vaikai“J.Šukienė, 1-10 klasių mokiniai, klasių auklėtojai, Mokinių taryba
24. Gegužės 21 d. Dviratukų sporto šventė (ikimok. ir priešmok. gr.) A. Silius,
B. Toleikienė
25.  Birželio 1 d.      Vaikų gynimo dienai skirtas renginys „Vaikystės šalis“ (ikimok. ir priešmok. gr.)   R.Golubovskienė, B.Toleikienė
  26. Rugsėjo 17 d. Mokyklos rudens  kroso varžybos (2-10 kl.). A. Silius, 8 kl.
  27. Rugsėjo 24 d. Europos kalbų diena mokykloje Kalbų metodinė grupė.
28. Spalio 1 d. Akcija „Padėk beglobiui gyvūnui“  Mokinių taryba, 1-10 klasių mokiniai
29.  Spalio 5 d. Mokytojų dienos projektas 10 kl. mokiniai, J. Šukienė, B. Verbuvienė, Mokinių taryba, Mokyklos taryba
30. Lapkričio 5 d. Penktokų krikštynos 9 kl. mokiniai, J.Kiaupienė
31.  Lapkričio 10 d. Kvadrato varžybos  (2-4 kl.) A. Silius, 7 kl.
32.  Lapkričio 12 d. Kvadrato varžybos  (5-6 kl.) A. Silius, 9 kl.
33. Lapkričio 16 d. Pilietinė iniciatyva tolerancijos dienai paminėti A.Barčienė, Mokinių taryba.
34. Gruodžio 2 d. Advento rytas J.Šukienė, Mokinių taryba
35.   Gruodžio 10 d. Mokinių sveikinimai vienišiems seneliams J. Šukienė,
A. Barčienė
36. Gruodžio 11 d. Tradicinis krepšinio turnyras 3×3 “Kalėda – 2021” V. Šimelionienė, Mokyklos taryba, Juknaičių seniūnija
37.   Gruodžio 18 d. Kalėdų šventė mokykloje 1-10 kl. mokiniai ir auklėtojai, Mokinių taryba