Tolerancijos diena ikimokyklinėse grupėse

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų  toleranciją. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.

Lapkričio 16 -Tarptautinę Tolerancijos dieną paminėjo ir mūsų darželio vaikai.  Manome, kad  kuo anksčiau mūsų ugdytiniai supras ir žinos apie toleranciją, suvoks jos reikšmę ir esmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje. Šiais metais ugdytiniai iš spalvoto popieriaus kūrė šių metų Tolerancijos dienos simbolį – mozaiką. Joje mažieji atvaizdavo savo emocijas, draugystės rankytes, piešė draugus ir savo gimtą kaimą.

Vaikų kurtomis Tolerancijos mozaikomis pasipuošė darželio grupių langai, kas suteikė daug džiaugsmo patiems vaikams ir jų tėveliams.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Birutė Toleikienė