Gegužės 31 d. – pasaulinė diena be tabako

Pavasario paskutiniąją ir vasaros pirmąją dienas mokykloje pažymėjome nuotaikingomis akcijomis.

Gegužės 31 d. – pasaulinė diena be tabako. Šia proga mokyklos kieme mokiniai smagiai pūtė muilo burbulus, taip parodydami, kad renkasi ką ir kaip pūsti. Šios akcijos tikslas – atkreipti jaunų žmonių dėmesį į faktus, kurie nuo jaunosios kartos sąmoningai slepiami tabako gamintojų.

Birželio 1-ąją minėjome tarptautinę vaikų gynimo dieną. 1-4 klasių mokiniai kalbėjosi su mokytojomis apie vaikų teises ir pareigas, mokyklos kiemą išdabino spalvingais  piešiniais. Vaikai sužinojo, kad ši diena pirmą kartą buvo paminėta 1950 metais ir yra skirta priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Socialinė pedagogė Daina Magdušauskaitė