Pasaulinė Žemės diena mokykloje

2023 m. kovo 23 d. mokyklos mokytojai ir 1-10 kl. mokiniai pažymėjo Pasaulinę Žemės dieną. Mokytojai ir mokiniai paskyrė mokymo dieną temai „Vanduo“. Jie atliko tyrimus, kūrė eilėraščius, muzikos instrumentus, mini vaidinimus, aiškinosi, kas atsitiktų Žemės planetoje, jeigu vieną dieną dingtų vanduo.

Gamino (sintetino) vandenį, tyrinėjo jo fizines savybes, aiškinosi jo reikšmę žmogui ir gyvybei, praktiniais bandymais įrodinėjo vandens telkinių sūrumą.  Svarbu tai, kad tą dieną mokykloje veiklas mažose mišriose grupėse (po 6-7 mokinius) vedė net 19 mokytojų ir kitų darbuotojų. Nuostabu dirbti grupėje, kai joje yra pradinių ir vyresnių klasių mokinių komandos. Jie susipažino ir susidraugavo kartu veikdami. Į darbų pristatymą susirinko per šimtą tyrėjų. Jie išradingai pristatė darbus, pokštavo. Buvo smagu! Mokyklos direktorė Violeta Šimelionienė pabaigoje padėkojo renginio dalyviams ir sulaukė visų dalyvavusių pripažinimo – PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA yra tradicinis metinis mokyklos renginys. Jį metai iš metų organizuoja mokytojų Gamtos, tiksliųjų, socialinių mokslų ir fizinio ugdymo metodinė grupė.

Chemijos mokytoja Rimutė Pilipavičienė