Šilutės rajono mokyklų mokinių pavasario kroso varžybos

Balandžio 16 dieną Šilutės miesto stadiono parke vyko „Šilutės rajono mokyklų mokinių pavasario kroso varžybos“, kuriose dalyvavo 5,6,8,9 klasių mokiniai.

Pirmos bėgime dalyvavo Maja Žebrauskaitė (11 vieta), kartu bėgo Rugilė Jokulytė (19 vieta). Antrame bėgime startavo jauniausia mūsų mergaitė Melita Kazlauskytė (30 vieta). Trečiame bėgime dalyvavo Abrilė Valiūtė (23 vieta). Mergaičių 500m bėgime startavo 34 dalyvės.

Iš berniukų pirmas startavo Donatas Mockus (30 vieta). Klasiokas Eivinas Bingelis dalyvavo antrame bėgime (33 vieta). Trečiame bėgime dalyvavo Arnas Lukoševičius (12 vieta). 500m berniukų bėgime dalyvavo 36 bėgikai.

Jaunučių bėgime Nojus Bartkus (26 vieta) ir Ovidijus Viknaitis (28 vieta) startavo pirmi. Antrame bėgime dalyvavo Vytautas Dargis (25 vieta). Paskutiniame bėgime startavo Andrėjus Boicovas (11 vieta). Berniukų 2009-2010 metų 1km bėgime startavo 40 dalyvių.

1.5km bėgime pirmi startavo Darintas Šimašius (8 vieta) ir Arvydas Meižys (15 vieta). Antrame bėgime dalyvavo Edvinas Meižys (23 vieta). Trečiame bėgime Rinaldas Šidlauskas užėmė 18 vietą. 2007-2008 metų jaunių grupėje startavo 34 dalyviai.

Sveikinu visus mokinius už gražius pasirodymus ir pagerinus savo asmeninius rezultatus. Linkiu visiems išlaikyti motyvaciją ir toliau tobulėti. Fizinio ugdymo mokytoja Austėja Aučiūtė