Šilutės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos Šilutėje

Rugsėjo 28 d. Šilutės parke vyko  rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos 6,7,8,10 klasių mokiniai.

Pirmos 500 m bėgime startavo Milana Misiūtė (10 vieta) ir Guoda Mauricaitė (31 vieta).

Antrieji 500 m bėgo Nedas Vizberkis, Pijus Urniežius, Emilis Šedys. Gausiame 38 dalyvių bėgime mūsų mokyklos šeštokai  iškovojo 3, 13 ir 20 vietas.

Treti 1000 m trasoje startavo Arvydas Meižys, Darintas Šimašius, Nojus Bartkus, Edvinas Meižys ir Arnas Judeikis. Šiame bėgime berniukai užėmė 5,6,31,33 ir 34 vietas tarp 39 dalyvių.

500 m bėgo ir 7 klasės mokinė Paulina Vilkytė (12)  bei 8 klasės mokinės Beata Meižytė (16) ir Džiuga Sidaravičiūtė. Geriausiai sekėsi Džiugai, kuri tarp 20 bėgikių užėmė 2 vietą.

Vyriausias mūsų mokyklos dalyvis, 10 klasės mokinys Emilijus Kunšteinas užėmė 10 vietą. Iš viso dalyvavo 21 bėgikas 1500 m trasoje.

Komandinėje ataskaitoje Juknaičių pagrindinė mokykla užėmė 3 vietą tarp Šilutės miesto bei rajono progimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Tai puikus pasiekimas pirmose šių metų varžybose. Sveikinu kiekvieną dalyvį, džiaugiuosi už kiekvieno ryžtą, pastangas ir vienas kito palaikymą. Buvote tikra komanda. Tikiu, kad šios varžybos suteikė motyvacijos ateičiai!

Fizinio ugdymo mokytoja Austėja Aučiūtė