Akcija „Meilė gyvūnams – vidinio gerumo išraiška“, skirta Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti vyko ir Juknaičių pagrindinėje mokykloje. Dalyvavo 1-10 klasių mokiniai ir mokytojai.

1 – 10 klasių mokiniai, kurie aktyviausiai dalyvavo akcijoje, spalio 3 dieną vežė suaukotą maistą į Šilutės VŠĮ „Šilutės beglobiai” prieglaudą.
 Viskas vyko penktadienį rugsėjo 30 dieną per ilgają pertrauką  3 kabinete. Kiekviena klasė nešė maistą, o Mokinių tarybos nariai jį skaičiavo.
 Renginys buvo skirtas ne tik prisidėti prie šuniukų ir kačiukų sotesnio ir laimingesnio gyvenimo prieglaudoje, bet ir ugdyti empatijos, atsakomybės jausmą už savo, bei beglobius gyvūnus ir skatinti mokyklos bendruomenės bendradarbiavimą siekiant bendro tikslo.
Tai mums puikiai pavyko 🙂 Visos mokyklos mokiniai 1-10 klasių surinko 139,239 kg maisto gyvūnams bei 15,5 l valymo priemonių. Dėkojame visiems dalyvavusiems:)

Mokinių tarybos pirmininkė Džiuga Sidaravičiūtė