Darželinukus aplankė šuniukas „Amsis“

Ikimokyklinėse grupėse svečiavosi Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Jurgita Kaktienė ir Simona Cibauskaitė, o jas atlydėjo visų vaikų numylėtinis šuo Amsis.

Jie kalbėjo apie saugų elgesį gatvėje, atšvaitų dėvėjimą tamsiuoju paros metu. Pareigūnės priminė svarbiausias saugaus elgesio gatvėje taisykles, parodė kaip teisingai užsisegti atšvaitus ir pereiti gatvę. Kad vaikams būtų dar aiškiau, visi pasižiūrėjo nuotaikingus filmukus apie išdykusius vaikus ir gatvėje tykančius pavojus. Užsiėmimo pabaigoje Amsis vaikams padovanojo po atšvaitą, kad tamsiais rudens vakarais vaikai saugiai pasiektų namus. Vaikai svečiams atsidėkojo linksma dainele “112- pagalbos telefonas“.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Bukauskienė